+420 326 102 102

O firmě

Profil firmy SICURO SERVICES s.r.o.

Společnost SICURO SERVICES s.r.o. vznikla počátkem roku 2013 a navázala tak na úspěšné působení a tradici firmy PCO Sicuro s.r.o., která na trhu působila 7 let. Cílem společnosti je nadále poskytovat kvalitní komplexní služby v oblasti střežení, dohledu a zabezpečení soukromých rodinných domů a komerčních budov. Nabízíme dohled na pultu centrální ochrany (PCO), návrhy, projekce a instalace elektronického zabezpečovacího systému (EZS), kamerových systémů (CCTV), přístupových dveřních systémů (EVS) a počítačových sítí (SKS). Samozřejmostí jsou pro nás konzultace a návrhy řešení ochrany majetku dle požadavků našich zákazníků.

Profil firmy Sicuro s.r.o.

Co nabízíme?

konzultace, projekce, montáž, servis, revize = komplexní kruh služeb

„SICURO SERVICES s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní zabezpečení objektů - bytů, rodinných domů, rozestavěných staveb a dalších nekomerčních i komerčních objektů. Cílem společnosti je maximální spokojenost našich zákazníků se zakoupenou službou, kvalitní zákaznický servis a používání moderních technologií. Naši pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti instalací kabeláží, kamerových systémů, elektronických zabezpečovacích systémů – EZS a výpočetní techniky, Vám ochotně doporučí vhodnou službu, navrhnou technické řešení včetně vypracování projektu a provedou instalaci zařízení. Poradíme si se začleněním do současného stavu technologie a rádi podle svých nejlepších zkušeností nabídneme případnou inovaci. Věříme, že s našimi službami budete plně spokojeni.“


Kde působíme?

Společnost PCO Sicuro s.r.o. začala v roce 2006 působit na Mladoboleslavském trhu. Díky její kvalitě a zájmu o firmu se působnost rozšířila na téměř celou Českou republiku, především oblast Liberecka, Mladoboleslavska, Benátek nad Jizerou, Staré Boleslavi, Brandýsa, Prahy, Berouna, Žebráku, Plzeně, Bělé pod Bezdězem, Nymburska, Benešova, či Písku.
V roce 2013 na takto vybudovanou tradici a praxi navázala společnost SICURO SERVICES s.r.o., která přináší nové poznatky a technologie do konceptu firmy a také nové postupy v klientských službách. Pole působnosti se tak bude nadále rozšiřovat.


Vozový park

Naše vozy jsou snadno rozpoznatelné v běžném provozu charakteristickým modrým pruhem po bocích s oranžovým šrafováním v reflexní barvě. V noci nám pomáhají LED majáky oranžovo-bílé barvy. Podívejte se na naše zásahové vozy v galerii. Mimo město Mladá Boleslav a přilehlého okolí využíváme další zásahová vozidla k docílení nejkratšího možného dojezdového času.

Přehled našich firem

SICURO SERVICES

Provozuje pult centrální ochrany a poskytuje komplexní služby v oblasti zabezpečení.

Sicuro Security

Poskytuje fyzickou ostrahu, hlídání společenských akcí a zabezpečuje převozy.

SICURO POWER

Nabízí silnoproudé elektroinstalační a montážní práce.

SIBOOK

Vedení účetnictví a poskytování účetního poradenství.