+420 326 102 102

Inteligentní domy Loxone

Buďte pány svého domova!
 

Navrhneme vám inteligentní dům již při výstavbě nebo rekonstrukci. Vytvoříme vám pohodlné ovládání téměř všeho co si vymyslíte!

Inteligentní domy Loxone

Inteligentní domy

Automatizace kdysi patřila pouze do průmyslu. Díky robotům, serverům a dalším technickým vymoženostem se dnes efektivněji vyrábí ledasco.

Jak vám ale může automatizace pomoci doma?

V dnešní technické době se už vše řeší telefonem, tabletem nebo počítačem. Představte si, že kromě práce můžete tyto přístroje využít pro pohodlí u vás doma! Nemusíte se třeba vracet do promrzlého domu když vyhasne kotel. Můžete se nechat přivítat oblíbenou hudbou. Nebo kliknutím změnit osvětlení pokoje v romantickou červenou.

Vedle zábavy však přináší inteligentní domy Loxone i praktické vyuřití jako je řízení topení/chlazení, možnost odpojení elektrických spotřebičů když nejste doma nebo například napojení vašeho domácího alarmu. Možností je nespočet!

Pro koho se hodí

Obecně jde vždy vše, jen se musí chtít. Ovšem tady se bavíme o celkem rozsáhlém zásahu do elektroinstalace a jelikož se věci nemají dělat napůl, tak je vhodné řešit inteligentní dům pokud stavíte nebo rekontruujete dům. Při novostavbě se dá vše naplánovat do puntíku a nemožné se stává skutečností. Je zde potřeba detailní spolupráce s odvětvím silnopoudu i slaboproudu.

sicuro power

Silnopoudé elektromontáže pro vás zajistíme dceřinou společností SICURO POWER s.r.o.

Hezky popořadě

planovani

1. Plánování

Prvním krokem je naplánování funkcí, které chcete v domě využívat. Jedná se o osvětlení, vytápění, žaluzie, alarm. Tak budeme vědět co se vše bude řešit v kroku 2.


instalace

2. Kabeláž a instalace

V této fázi je naprosto nutné sladění několika "fachmanů" na stavbě. I jeden kabel může v budoucnu rozhodnout o tom, že přijdete o některou z funkcí inteligentního domu. Technické podrobnosti necháme stranou, ale je zde potřeba nepodcenit přípravu a provedení.


konfigurace

3. Konfigurace

Uplyne sposta času od tahání kabeláže k tomuto bodu, přesto se jedná o stěžejní chvíly! Zde se začne tvořit veškerá logika domácnosti. Náš pracovník za vaší pomoci přednastaví jednotlivé spotřebiče, zařízení, světla k základnímu používání. Tím už se vám rýsuje možnost sáhnout si na inteligenci svého domu tabletem nebo v telefonu. Vyjímkou samozřejmě nejsou ani vypínače, které můžete standatně mít překlápěcí nebo dokonce multifunkční, které budou reagovat na počty vašeho poklepání.


optimalizace

4. Optimalizace

Po nastěhování to chce čas. Jednoduše nejde vše nastavit na první dobrou a tak několik měsíců po zabydlení doladíme detaily. Sami si řeknete kde "ubrat nebo přidat". Doladí se k dokonalosti všechny funkce na kterých jsme se domluvili při Plánování. O této doby vám inteligentní dům bude jen sloužit a usnadňovat žití.


Pokud máte chvilku času, pročtěte si oficiální brožuru Loxone

Co Loxone zvládne

Možná si nedokážete představit, co se dá řídit inteligentním domem. Pro vaši inspiraci, co si na našeho technika můžete vymyslet při Plánování.

Dům

 • Alarm
  automaticky zapne hlídání když odejdete a při poplachu třeba rozsvítí a vytáhne rolety

 • Osvětlení
  lze měnit barvy samostatně nebo ve scénách, stmívat světla nebo aktivovat jen to potřebné když jdete v noci do koupelny

 • Audio
  vás automaticky ráno probudí nebo o víkendu k párty přehraje seznam hudby jedním kliknutím a může to být klidně romantika v ložnici a "rokec" v obýváku

 • Přístupový systém a vrátný
  může otevírat garážová vrata při příjezdu domů nebo kamerou ověřit kdo stojí u vaší branky, ať víte s kým mluvíte

 • Solární systémy
  řídí aktuální spotřebu elektřiny a výrobu vlastními zdroji a samozřejmě je i umí zobrazit

 • Stínící technika
  se může samostatně zatahovat a vytahovat pro vyšší bezpečnost i úspory za klimatizaci když vám přaží do oken

 • Větrání a rekuperace
  plně automaticky zařídí čerstvý vzduch při příchodu z práce nebo automatické vyvětrání po koupání

 • Vytápění
  si libivolně nastavíte pro každou místnost dle potřeby - je jasné že u televize má být teplo a spí se v chladnějším prostředí

 • Spotřebiče
  zvládnete zapínat dle jejich spotřeby, denního rozvrhu nebo při přítomnosti obsluhy

Zahrada

 • Bazén
  osvětlení bazénu nebo řízení chemie jsou snadným úkolem, zvládneme i funkce pro výřivku

 • Zahradní altány a pergoly
  markýzy můžete ochránit před větrem nebo deštěm a do altánů můžete dostat hudbu nebo tématické osvětlení, které sladíte s noční zahradou

 • Osvětlení
  osvětlení cest a záhonů může být jak na krásu, tak praktické, vybrat si můžete z barevných scén nebo při poplachu osvítit zahradu jako ve dne


A jak tohle všechno zapadá do sebe? Vyzkoušejte si to v animované procházce celým dnem s inteligentním domem.

Cena

Použijeme obligátní větu "Cena je individuální." Bohužel cenu dokážeme stanovit až podle toho co si vyberete z výše vyjmenovaných možností, případně co dalšího si na nás vymyslíte. Proto prosím neváhejte poslat nezávaznou poptávku, ať vám kalkulaci ušijeme na míru.

nezavazná objednávka

mám předběžný zájem o

Inteligentní domy Loxone

Máte vybráno? Vyplňte formulář a odešlete objednávku. Nic neriskujete, nezavazujete se k využívání našich služeb, ani vás nebudeme v budoucnu obtěžovat nevyžádanými obchodními nabídkami.

Ozveme se vám

Galerie

Pult centrální ochrany (pco)

Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

Elektronické zabezpečovací systémy (ezs)

Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

Elektronické požární systémy (eps)

Chraňte svůj majetek!

Kamerové systémy (cctv)

Buďte na dohled svým cennostem!

Inteligentní Domy Loxone

Buďte pány svého domova!

ONI system

Sledování a střežení vozidel

Dveřní a přístupové systémy

Otevírání bez klíčů a vedení docházky

Digitální radiostanice

Kvalitní a šifrovaná komunikace

Strukturovaná kabeláž

Datové sítě a síťová zařízení

Trezory a sejfy

Osobní trezory a bezpečnostní skříně